فرمانده معظم کل قوا، صبح امروز در مراسم تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش ، در اثبات دروغ بودن سخنان مقامات امریکایی و غربی مبنی بر «متعارض بودن جلوگیری از اهانت به اسلام با آزادی بیان»، چند واقعیت را مبنای استدلال قرار دادند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای، در این مراسم که صبح امروز (دوشنبه27 شهریور) برگزار شد، با اشاره به جنایت اهانت به چهره منور خاتم پیامبران، حضرت محمد مصطفی (ص) تأکید کردند: ملت‌ها با شناخت سیاستهای اسلام ستیزانه استکباری و صهیونیستی، انگشت اتهام خود را به سمت امریکا و برخی کشورهای اروپایی گرفته‌اند و سردمداران این کشور‌ها باید با جلوگیری از اینگونه اقدامات جنون آمیز، عملاً ثابت کنند که در این جرم و جنایت بزرگ، شریک نیستند. 
 رهبر انقلاب اسلامی، با یادآوری احساس عقب ماندگی دشمنان اسلام در «رویارویی با ملت بزرگ ایران و حرکت جوشان و خروشان بیداری اسلامی» افزودند: این مسئله باعث شده است که دشمنان امت اسلامی به کارهای دیوانه واری همچون حادثه اخیر دست بزنند. 

ایشان، این حادثه را از جمله عبرتهای ماندگار تاریخ دانستند و خاطرنشان کردند: سردمداران نظامهای استکباری، در حالیکه از محکوم کردن این جنایت خودداری می‌کنند و وظایف خود را در مقابله با این جرم بزرگ انجام نمی‌دهند، ادعا می‌کنند در این حادثه دخیل نبوده‌اند. 
رهبر انقلاب افزودند: البته ما اصراری نداریم دست داشتن آن‌ها را در این جنایت اثبات کنیم اما شیوه‌های سیاستمداران امریکا و برخی اروپایی‌ها، آنان را در افکار عمومی ملت‌ها، مقصر کرده است و آن‌ها باید نه با زبان، بلکه با عمل، خود را از این جرم سنگین تبرئه کنند. 
ایشان با یادآوری انگیزه‌های ضداسلامی در دستگاههای استکباری افزودند: به علت همین انگیزه هاست که مستکبران جلوی اهانت به اسلام و مقدسات را نگرفته‌اند و نخواهند گرفت. 

حضرت آیت الله خامنه‌ای در اثبات دروغ بودن سخنان مقامات امریکایی و غربی مبنی بر «متعارض بودن جلوگیری از اهانت به اسلام با آزادی بیان»، چند واقعیت را مبنای استدلال قرار دادند. 
وجود خطوط قرمز مشخص در غرب برای جلوگیری از هرگونه تعرض به اصول استکباری از جمله این واقعیت‌ها بود. 
رهبر انقلاب این پرسش را مطرح کردند که آیا کسی باور می‌کند در کشورهایی که با شدت و خشونت تمام، جلوی تعرض به اصول استکباری گرفته می‌شود جلوگیری از اهانت به مقدسات شریف اسلام، مخالفت با آزادی بیان باشد؟ 

ایشان خاطرنشان کردند: در بسیاری از کشورهای غربی، کسی جرئت نمی‌کند واقعه مجهول الحال هولوکاست را زیر سؤال ببرد و یا در مورد سیاستهای زشت اخلاقی استکبار از جمله همجنس بازی مطلبی منتشر کند، چگونه است که در این مواقع، آزادی بیان محلی از اعراب ندارد اما اهانت به اسلام ومقدسات اسلام تحت عنوان دروغین آزادی بیان، آزاد است؟ 
رهبر انقلاب اسلامی امریکایی‌ها را دیکتاتورپرور نامیدند و با اشاره به حمایتهای بیدریغ و ده‌ها ساله امریکا از حسنی مبارک دیکتاتور مصر، محمدرضا پهلوی دیکتاتور ایران و دیکتاتورهای فعلی منطقه افزودند: با این کارنامه سیاه، امریکایی‌ها چگونه ادعای دمکراسی خواهی و حمایت از آزادی سر می‌دهند؟ 

حضرت آیت الله خامنه‌ای، تظاهرات اعتراض آمیز ملت‌ها به سمت مراکز سیاسی- اجتماعی امریکا در کشورهای مختلف را نشانه تنفر عمیق آن‌ها از سیاستهای استکباری و صهیونیستی خواندند و خاطرنشان کردند: دلهای ملت‌ها از امریکا پر است به همین علت هنگامی که مثل حادثه اخیر، موردی و منفذی پیدا می‌شود، این خشم و نفرت بروز عمومی می‌یابد. 
ایشان در پایان این بخش از سخنانشان تأکید کردند: بدون شک، خورشید اسلام در رویارویی مستکبران با این دین الهی، تابناک‌تر از همیشه خواهد درخشید و پیروزی از آن امت اسلامی خواهد بود. 
فرمانده کل قوا در سخنان خود در مراسم دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران، همچنین حضور در نیروهای مسلح از جمله ارتش را راهی نورانی و پرافتخار برشمردند و افزودند: جوانان عزیزی که با «انگیزه و عشق و بصیرت»، وارد این میدان می‌شوند، «ستایش ملت، سربلندی دنیوی و اجر الهی» را نصیب خود می‌سازند. 

ایشان، ایران امروز را دریای موّاجی از «عشق به پیشرفت و میل به تحرک و ابتکار و نوآوری» دانستند و خاطرنشان کردند: هرچه می‌گذرد، اهمیت و ارزش تاریخی تلاش در بنای جمهوری اسلامی و استحکام بخشیدن به این بنا بیشتر آشکار می‌شود که در این زمینه، نیروهای مسلح، وظایفی بزرگ بر عهده دارند. 
در این مراسم در ابتدای ورود رهبر انقلاب اسلامی، سرود ملی جمهوری اسلامی ایران نواخته شد
ایشان همچنین با حضور در یادمان شهدا، به شهیدان سرافراز اسلامی و انقلاب و ایران ادای احترام کردند. 
فرمانده کل قوا، سپس از یگانهای حاضر در میدان سان دیدند. 
رهبر انقلاب اسلامی، در این مراسم همچنین از خانواده معظم شهید ناوسروان ناصر مقدم تجلیل کردند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اعطای دانشنامه به نماینده دانش آموختگان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر، به فرماندهان، استادان، پژوهشگران، دانش آموختگان و دانشجویان نمونه، جوایزی اهدا کردند. 
نماینده دانشجویان جدید نیز از دست فرمانده کل قوا، سردوشی خود را دریافت کرد. 
قرائت سوگند نامه دانشجویان جدید، اعطای پرچم به نمایندگان دانشجویان جدید، سرود دسته جمعی، و رزمایش می‌دانی از دیگر برنامه‌های مراسم امروز بود. مکث زیر صدا
در ادامه مراسم، یگانهای حاضر در میدان صبحگاه دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر از مقابل جایگاه رژه رفتند. 
در این مراسم، همچنین امیر سرلشگر عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش، ضمن خیر مقدم تأکید کرد: ارتش در اوج توانمندی، همچون همیشه آماده دفاع از مرزهای مبارک جمهوری اسلامی و ملت قدر‌شناس ایران است. 
امیر جعفری تهرانی فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر نیز گزارشی از روند تحصیلی و آموزشهای تخصصی – علمی دانشجویان و دانش آموختگان این دانشگاه بیان کرد. 
در ادامه این مراسم، دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر در حضور فرمانده کل قوا، تمرین دریایی انجام دادند. 
انهدام یگانهای شناور دشمن فرضی از سطح و زیرسطح، آزادسازی کشتی ربوده شده، تصرف یگان شناور دشمن از هوا، پرش غواصی از بالگرد و «پاکسازی، مین ریزی و دفاع از ساحل» از جمله قسمتهای این تمرین دریایی دانشجویی بود. 

در طول تمرین دریایی، دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش، توضیحات لازم را بیان می‌کرد. 
رهبر انقلاب امروز همچنین از شبیه ساز زیر سطحی کلاس غدیر، بازدید کردند. 
این شبیه ساز کاملاً بومی در سازمان جهاد خودکفایی نیروی دریایی ساخته شده است. 
شبیه ساز‌ها نقش مهمی در آموزش علمی عملیاتی دانشجویان نیروی دریایی برعهده دارند.تاريخ : 17 Sep 2012 | ۱۸:۵ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |
اینان غرب زدگان هستند وخود را در حال پیشرفت می دانند .اگر کمی در زندگی شان دقت کنند می بینند که چه چیزهایی  را از دست داده اند .قابل توجه برخی از مسافرین ارجمند: لطفاً غیرت را در سفرهای بعدی به همراه خود بیاورید...

 لطفاً کسی پاسخگو باشد...

آیا کسی هست با هنجار شکنان برخورد کند؟

چرا برخی سعی در عادی سازی اینگونه روابط ها می کنند؟

چرا برخی از مسافرین استان مجاور غیرت را به همراه خود به مازندران نمی آورند ؟

چه کسی باید برخورد کند؟

- امام جمعه  ؟ - آقای فرماندار ؟ -آقای بخشدار ؟ -فرمانده نیروی انتظامی ؟ - فرمانده سپاه ؟ -نیروهای مردمی و بسیجیا ؟ -علما و طلاب؟

آیا امام و شهداء از این عمل و رفتارمان راضی هستند؟
تاريخ : 17 Sep 2012 | ۱۱:۲۱ قبل از ظهر | نویسنده : گمنام |
رئیس وقت انرژی اتمی فرانسه مطرح کرد:

آمریکا هدف اسرائیل از ساخت بمب هسته‌ای

 آمریکا هدف اسرائیل از ساخت بمب هسته‌ای

به گزارش فارس، «گلوبال ریسرچ» در مقاله‌ای به قلم «جاناتان کوک» می‌نویسد: اتحاد آمریکا و اسرائیل یکی از بزرگترین معماهای سیاسی آمریکا محسوب شده و در تمامی کمپین‌های تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری این کشور به چشم می‌خورد. تا جایی که باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در سخنانی اظهار کرد: « تلاویو از جایگاه ویژه‌ای در نزد آمریکا برخوردار است». وی در ادامه، این روابط را «خلل ناپذیر» ، «استوار» و «منحصر به فرد» دانست و افزود: «روابط اسرائیل و آمریکا بر پایه منافع مشترک و ارزش‌های متقابل شکل گرفته است».

* سخنان رومنی در مورد اتحاد آمریکا و اسرائیل

میت رامنی، نامزد جمهوری خواه و رقیب انتخاباتی اوباما، در توصیف روابط واشنگتن-تلاویو پا را از اوباما نیز، فراتر نهاد و گفت: « میان ما و اسرائیل کوچکترین تفاوتی دیده نمی‌شود». در یکی از تبلیغات انتخاباتی رامنی به سفر وی به اسرائیل اشاره شده و روابط آمریکا و اسرائیل را «عمیق و دلپذیر» نشان می‌دهد.

* دورویی و خیانت در روابط آمریکا و اسرائیل

با اینکه این سخنان در ظاهر اساس دیدگاه اکثر مقامات واشنگتن را نشان می‌دهند، اما در حقیقت، روابط نزدیک و دوستانه آمریکا و اسرائیل افسانه‌ای بیش نیست. به عبارت دیگر، سیاست مداران از این سخنان در راستای فریب افکار عمومی و سرپوش گذاشتن بر دورویی و خیانت موجود (از ابتدای تاسیس اسرائیل تاکنون) در روابط آمریکا و اسرائیل استفاده می‌کنند.

* بی‌اعتماد آمریکا به اسرائیل

با وجود کمک‌های بیلیون دلاری واشنگتن به اسرائیل و اظهار عشق و علاقه سیاست‌مداران این کشور نسبت به اسرائیل، مقامات آمریکا همواره به دیده تردید به تلاویو می‌نگرند و این رژیم را متحدی غیرقابل اعتماد قلمداد می‌کنند. گفتنی است، این بی‌اعتمادی در موضوع ایران خود را بیش از پیش نشان داده است. اسرائیل با اعمال فشار بر آمریکا سعی دارد تا این کشور را متقاعد به حمله نظامی به تهران نماید. برخی مقامات اسرائیل مدعی‌اند که ایران در کنار فعالیت‌های صلح‌آمیز خود، درصدد دستیابی به سلاح هسته‌ای است.

* اختلاف مقامات آمریکا و اسرائیل

رسانه‌ها بیشتر به پوشش خبری اختلافات میان اوباما و بنیامین نتایاهو، نخست وزیر اسرائیل می‌پردازند و کمتر به اختلافات عمیق مقامات آمریکا با تلاویو اشاره می‌کنند.

* پنتاگون رزمایش مشترک با اسرائیل را به تعویق انداخت

با تصمیم پنتاگون مبنی بر تعویق در رزمایش مشترک میان ارتش آمریکا و اسرائیل که قرار بود در این ماه برگزار شود، این اختلافات بیش از پیش آشکار شده است. شایان ذکر است، این رزمایش بزرگترین مانور مشترک در تاریخ آمریکا و اسرائیل محسوب می‌شود.

* برتری پنتاگون نسبت به اسرائیل

هدف از برگزاری این رزمایش، سنجش توان سیستم دفاع ضد موشکی اسرائیل در مقابله با حملات احتمالی ایران است (این بزرگترین نگرانی اسرائیل محسوب می‌شود). رادار «ایکس باند» دلیل دیگری بر برتری پنتاگون نسبت به اسرائیل است. گفتنی است که این رادار که نسبت به شلیک موشک‌های ایران به سمت اسرائیل هشدار می‌دهد، در اسرائیل مستقر است، اما تنها آمریکایی‌ها قادرند به استفاده از آن هستند.

* اعتراف مقامات سیا

یک مقام ارشد نظامی اسرائیل در مصاحبه با «تایمز» اظهار کرد: «آمریکایی‌ها با تجدید نظر در مورد ایران، این پیام را به اسرائیل مخابره می‌کنند که به آنان اعتماد ندارند». با این حال، اختلاف آمریکا و اسرائیل در موضوع ایران خلاصه نمی‌شود. زیرا این تنفر از دهه‌ها پیش آغاز شده است. در فصل تابستان، مقامات سیا اعتراف کردند که اسرائیل همواره برگ برنده آمریکا در خاورمیانه بوده است.

* جاسوسی اسرائیل در آمریکا

«جاناتان پولارد»، افسر اطلاعاتی نیروی دریایی آمریکا که اسناد محرمانه بسیاری را در اختیار اسرائیل قرار داده است، در بازداشت به سر می‌برد و تلاش تلاویو برای آزادی وی تاکنون به نتیجه نرسیده است. مقامات پنتاگون به شدت از این اقدام اسرائیل آزرده شده‌اند. گفتنی است، در دو سال گذشته دو جاسوس شناسایی شده‌اند. در سال 2008، «بن امی کادیش»، مهندس ارتش آمریکا، اعتراف کرد که در سال 1980 اسناد محرمانه‌ای را در مورد جنگنده‌ها شکاری و سلاح‌های هسته‌ای در اختیار اسرائیل قرار داده تا از آنان عکس‌برداری کنند. در سال 2006 نیز، مقامات آمریکا از بازداشت «لارنس فرانکلین»، از سران وزارت دفاع به اتهام جاسوسی خبر دادند. اتهام وی انتقال اسناد محرمانه در مورد ایران به اسرائیل بود.

* رصد فعالیت‌های اسرائیل

از آغاز پیدایش اسرائیل، آمریکا همواره وقوع این موضوعات را پیش‌بینی کرده است.رصد فعالیت‌های اسرائیل با بهره‌گیری از پایگاهی در قبرس دلیل بر این مدعا است. امروزه نیز، مقامات آمریکا با استخدام زبان‌شناسان عبری در «مریلند»، فعالیت‌های ارتباطی اسرائیل را تحت نظر دارند.

* جاسوسی آمریکا در اسرائیل

بر اساس اسناد طبقه‌بندی شده که به تازگی توسط نیروی هوایی اسرائیل منتشر شده‌اند، در دهه 50 ،هواپیماهای «یو 2» جاسوسی آمریکا بر فراز آسمان اسرائیل دیده شده‌اند.

* گروه «فایو آی»

یکی از دلایلی که واشنگتن را نسبت به اسرائیل محتاط نشان می‌دهد این است که آمریکا هرگز اسرائیل را در زمره کشورهایی که با آنان تبادل اطلاعاتی دارد، قرار نداده است. بر اساس قوانین گروه فایو آی که شامل: «بریتانیا»، «استرالیا»، «نیوزیلند»، «آمریکا» و «کانادا» است، کشورهای عضو متعهد می‌شوند که از یکدیگر جاسوسی نکنند. امری که در صورت عضویت اسرائیل در این گروه قطعا از سوی مقامات این رژیم نادیده گرفته می‌شد. در واقع، اسرائیل با جعل عنوان اتباع کشور‌های عضو گروه فایو آی، از آنان در جهت عملیات‌های موساد استفاده می‌کند. در سال 2010، در یک رسوایی آشکار اسرائیل با جعل پاسپورت، مامورین خود را وارد دبی کرد تا «محمود الحبود» را ترور کنند.

* اسرائیل پایین‌تر از لیبی

اسرائیل با آن اسرائیلی که متحد آمریکا در جنگ با تروریسم بود، فاصله زیادی دارد. در ماه جولای، یکی از مقامات اسبق امنیتی در گفتگو با «آسوشیتد پرس» اظهار کرد: « در لیست کشورهای متحد آمریکا در مبارزه با تروریسم که دولت بوش آن را پس از حادثه یازده سپتامبر تدوین کرد، اسرائیل حتی در جایگاه پایین‌تری نسبت به کشوری چون لیبی قرار دارد».

* نفوذ لابی صهیونیسم در لابی آمریکا

حال سوال مطرح شده این است که چرا با وجود بی‌اعتمادی در روابط اسرائیل و آمریکا، کارشناسان از اتحاد ویژه تلاویو-واشنگتن سخن می‌گویند؟ در پرسش به این سوال می‌توان چنین گفت که این امر از تاثیر و نفوذ لابی صهیونیستی در واشنگتن نشئت می‌گیرد. «توماس فرییدمن»، نویسنده نیویورک تایمز در این خصوص می‌نویسد: «گنگره آمریکا شدیدا تحت نفوذ لابی صهیونیست قرار دارد».

* قدس پایتخت اسرائیل

نفوذ لابی صهیونیسم را می‌توان به خوبی در اقدامات مقامات آمریکا مشاهده کرد. به عنوان مثال، هفته گذشته شورای دموکراتیک ملی در اصلاح قانون، بیت‌المقدس را پایتخت اسرائیل معرفی کرد که این امر برخلاف تمامی قوانین بین‌المللی است.

* آمریکا هدف اسرائیل از ساخت بمب هسته‌ای

دلیل دیگر این موضوع آن است که اسرائیل بمب هسته‌ای در اختیار دارد. در دهه‌های 50 و 60 ، «فرانسیس پرین»، رئیس سازمان انرژی اتمی فرانسه اظهار کرد: « در زمانی که فرانسه برخلاف خواست آمریکا به اسرائیل کمک می‌کرد تا به سلاح اتمی دست یابد، مقامات فرانسه به ناگاه متوجه شدند که هدف از ساخت این بمب‌ها آمریکا است». شایان ذکر است، اسرائیل قصد حمله به آمریکا را ندارد. بلکه مقامات تلاویو متوجه این موضوع شدند که با استفاده از سلاح هسته‌ای می‌توانند آمریکا را وادار به پذیرش خواست خود کنند. به عبارت دیگر، سران این رژیم دریافتند که با تبدیل شدن به قدرت هسته‌ای خاورمیانه می‌توانند معادلات منطقه را به نفع خود تغییر داده و مانع از دخالت آمریکا شوند. از این رو، شاید بتوان تلاش اسرائیل برای ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای را توجیه کرد؛ چراکه دستیابی یکی از کشور‌های خاورمیانه به بمب هسته‌ای معادلات اسرائیل با آمریکا را تحت تاثیر قرار می‌دهد.تاريخ : 17 Sep 2012 | ۱۱:۷ قبل از ظهر | نویسنده : گمنام |سازمان بازرسی کل کشور در اطلاعیه‌ای از شکایت رئیس این سازمان از معاون اول رئیس جمهور و روزنامه ایران خبر داد و تاکید کرد: اسناد دلایل اثباتی اتهام روزنامه ایران و نسبت دهندگان افترا و نشر اکاذیب، به منظور رسیدگی به محاکم صالح قضایی ارائه خواهد شد.

متن اطلاعیه منتشر شده توسط سازمان بازرسی به این شرح است:

اگر چه همگان از انگیزه معاون اول رئیس جمهور در ارتکاب جرم نشر اکاذیب و افترا به رئیس سازمان بازرسی کل کشور، کم و بیش آگاهند ولی شایسته بود ایشان در سخنرانی خود در جشنواره تعاونی‌های برتر به جای فرافکنی و سوء استفاده از احساسات بی‌آلایش جامعه و فضای عدالتخواهانه دانشجوئی به مشکلات واقعی و جدی مردم می‌پرداخت.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با وجود آگاهی از دلیل این موضع‌گیری منفعلانه این جریان (پرونده مربوط در سازمان بازرسی تشکیل شده و در دستگاه قضایی در حال بررسی است) برای پایان دادن به این مباحث و رعایت مصالح کشور در این دوران سخت تحریم و فشارهای بین المللی، در پاسخ به خبرنگاری که شدیداً پیگیر نظر ایشان بود، بسیار مختصر گفت: «موضوع مطرح شده از سوی آقای رحیمی مربوط به اعطای وام قرض الحسنه به بیش از سه هزار نفر از اعضای شرکت تعاونی مسکن وزارت کشور بوده است تا پس از حل مشکلشان، آن را بازگردانند». دستور حجت الاسلام پورمحمدی وزیر وقت کشور، باستناد ماده (17) قانون تعاون صورت گرفته است.

روزنامه ایران، به جای پرداختن به این موضوع و این ‌که آیا تعاونی چه مقدار از بدهی خود را ادا کرده است و مسئولان بعدی وزارت کشور برای دریافت مانده مطالبات خود چه کرده‌اند، وارد عرصه ماجراجویی و اتهام زنی شده است. عده‌ای غوغاسالار، عملیاتی روانی را آغاز کرده‌اند و می‌خواهند با فریبکاری و افترا، کارنامه روشن و پرافتخار وزیر سابق کشور را زیر سؤال ببرند.

باید از روزنامه ایران پرسید: پس از برملاشدن دروغ آقای رحیمی درباره خروج 21 میلیارد تومان از وزارتخانه، چرا با تعقیب خط اتهام و افترا، به دروغ پردازی‌های جدیدی پرداخته‌اید؟ چه شخص یا اشخاصی این اطلاعات را در اختیار روزنامه گذاشته، شما را به گمراهی کشانده‌اند؟ چرا مطالب مربوط به خریدهای وزارت کشور را به طور کامل نیاورده‌اید؟ چگونه شما به همه اسناد، از جمله دستور رئیس دفتر رئیس جمهور، آقای رحیم مشایی، دسترسی دارید، اما به بقیه اسناد خیر؟ یا نخواسته‌اید همه اسناد را افشا کنید و یا افراد پشت صحنه نخواسته‌اند این اسناد را ارائه دهند.

چرا به رأی شعبه دوم دادگاه حقوقیِ مجتمع قضایی شهید بهشتی و اخطار صادرشده و اقدامات قضایی اشاره نکرده­‌اید؟ چرا با درآمیختن مجموعه‌ای از مطالب نادرست و مبهم و خلاف، درصدد تخریب چهره‌های پاکدست و خدوم نظام برآمده‌اید؟

چرا در سایه مطامع سیاسی خود، عروج شهادت‌گونه یک جانباز شیمیایی و دردمند را در هاله‌ای از ابهام و تردید قرار داده‌اید؟

اما رسیدگی به پرونده 3000 میلیارد تومانی بی‌شک از افتخارات قوه قضاییه و سازمان بازرسی است. براستی روزنامه ایران از چه نگران است؟ آیا رفتار قاطعانه با مفسدان و حامیان آنها و کشف روابطشان با برخی حلقه‌هاست که باعث شده روزنامه ایران این گونه به دست و پا بیفتد؟

قاطعانه و روشن اعلام می‌کنیم که موضوعات درج شده در این روزنامه، سرتاپا خلاف واقع و نشر اکاذیب است.

اسناد دلایل اثباتی اتهام روزنامه ایران و نسبت دهندگان افترا و نشر اکاذیب، به منظور رسیدگی، به محاکم صالح قضایی ارائه خواهد شد.تاريخ : 16 Sep 2012 | ۱۰:۵۶ قبل از ظهر | نویسنده : گمنام |
تاریخ : 26 شهریور, 1391 - 10:19
به گزارش پایگاه افسران جنگ نرم ، ششصد و هشتاد نفر از آخرین بازمانده های منافقین در کمپ اشرف از این محل که سالها در آن لانه کرده بودند خارج و به کمپ لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بغداد منتقل شدند.

در دسامبر 2011 سازمان ملل و دولت عراق با امضا تفاهم نامه ای موافقت کردند این گروه تروریستی از پادگان اشرف خارج شوند و به کمپ ترانزیتی لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بغداد منتقل شده تا از آنجا مکانی دیگر برای زندگی رقت بار خود در اروپا پیدا کنند.

مقامات عراقی فروش وسایل داخل این پادگان توسط منافقین را غیر قانونی اعلام کرده و این وسایل را متعلق به مردم عراق می دانند.

هم اکنون پس از تخلیه پادگان اشرف، این پادگان در اختیار دولت عراق قرار گرفته است.

به گفته تعدادی از خانواده های فریب خورده و اسیر در دست منافقین، این خانواده ها سالهاست از دیدن فرزند و همسران خود محروم هستند و گردانندگان پادگان اشرف اجازه کوچکترین دیدار را به خانواده ها نمی دهند.تاريخ : 16 Sep 2012 | ۱۰:۵۲ قبل از ظهر | نویسنده : گمنام |
به گزارش پایگاه افسران جنگ نرم به نقل از هافينگتون پست؛ كارگردان فيلم موهن ضدسلامي که باعث ايجاد اعتراضات گسترده در سطح جهان شده است، شخصي 65 ساله به نام آلن روبرتز است و ناكولا فقط تهيه كنندگي اين فيلم را بر عهده داشته است.

به گفته هافینگتون پست، عوامل و بازیگران فیلم افشا کرده‌اند ناکولا باسلی ناکولا تهیه کننده فیلم بوده و روبرتز را او آورده است.
دیوید پرایر یکی از نزدیکان روبرتز در ایمیلی عنوان کرده است: مطمئن هستم که کارگردان این فیلم آلن روربرتز است چرا که او با من درباره این فیلم قبلا صحبت کرده بود.

گفتنی است کارگردان فیلم موهن، کارگردان فیلم‌های مستهجن است و نام اصلی او،‌ روبرت برونل است.تاريخ : 16 Sep 2012 | ۱۰:۵۱ قبل از ظهر | نویسنده : گمنام |
شخصی که گفته می‌شود، در پشت پرده ساخت فیلم ضد اسلامی «معصومیت مسلمانان» بوده، صبح امروز در لس آنجلس دستگیر شد. پلیس لس آنجلس در این باره گفته که وی صبح امروز با اسکورت پلیس و با تمایل خود به دفتر پلیس رفته است.

به گزارش «تابناک» ، شخصی که گفته می‌شود، در پشت پرده ساخت فیلم ضد اسلامی «معصومیت مسلمانان» بوده، صبح امروز در لس آنجلس دستگیر و بازجویی شده است.

 پلیس لس آنجلس در این باره گفته که وی صبح امروز با اسکورت پلیس و با تمایل خود به دفتر پلیس رفته است.

بنا بر این گزارش، وی که «ناکوئلا باسلی» نام دارد، پیش از این به اتهام سوءاستفاده بانکی محکوم شده است؛ اما اکنون به خاطر این فیلم از وی بازرسی می‌شود.

گفتنی است، روز پنجشنبه همین شخص در مصاحبه‌ با یکی از رادیوهای آمریکا، از مسلمانان به دلیل اعتراضاتی که داشتند، انتقاد کرد و ادامه داد که متهم کردن و دخیل نمودن دولت آمریکا در ساخت این فیلم، خنده‌دار است.

البته وی روز گذشته در مصاحبه انجام شده، خود را معرفی نکرده و هویت خود را نیز مشخص نساخته بود.تاريخ : 16 Sep 2012 | ۱۰:۴۹ قبل از ظهر | نویسنده : گمنام |
هشتاد درصد از عوامل و بازیگران فیلم توهین آمیز به ساحت پیامبر گرامی اسلام(ص) با انتشار بیانیه ای از طریق سی.ان.ان (CNN)، این فیلم را محکوم کردند و مدعی شدند که فریب کارگردان را خورده اند.

عوامل و بازیگران فیلم توهین آمیز به ساحت پیامبر گرامی اسلام(ص) از ایفای نقش در آن ابراز ندامت کرده اند.

 

روزنامه انگلیسی "دیلی میل" (DailyMail) امروز خبر داد که هشتاد درصد از عوامل و بازیگران فیلم یادشده نیز با انتشار بیانیه ای از طریق سی.ان.ان (CNN)، این فیلم را محکوم کردند و مدعی شدند که فریب کارگردان را خورده اند.

آن ها گفته اند که در هنگام امضای قرارداد، نام این فیلم DesertWarrior"" (جنگجوی بیابان) بوده و به آن ها گفته شده که در تولید یک درام تاریخی با موقعیت مکانی "صحرایی در خاورمیانه" کار می کنند، اما اکنون متوجه شده اند که 14 دقیقه از آن فیلم توسط کارگردان با تغییر نام به ""InnocenceofMuslims(برائت از مسلمانان) بر روی یوتیوب قرار گرفته است.

عوامل فیلم، اطلاع از محتوای ضداسلامی آن را منکر شده و تصریح کرده اند از اینکه مورد سوءاستفاده "سام باسیل" کارگردان فیلم موهن، قرار گرفته اند شدیدا ناراحتند.

همچنین "سیندی لی گارسیا" (CindiLeeGarcia) بازیگر زن فیلم موهن "برائت از مسلمانان" می‌گوید: «من خیال می‌کردم در فیلمی به نام "جنگجوی بیابان" بازی می‌کنم نه این فیلم[!] الان احساس خیلی بدی دارم.»

گارسیا اضافه می کند: «من نمی ترسم اما از این کارم عصبانی و پشیمان هستم.»

وی سپس در حالی که بغض گلویش را گرفته است، از مسلمانان عذرخواهی می کند.

به نوشته دیلی میل، کارگردان فیلم هم اکنون در مکانی نامعلوم مخفی شده و همچنان درباره هویت تهیه کنندگان و سفارش دهندگان این پروژه مشکوک سینمایی بحث هایی در جریان است.

 مشخصات فیلم

 نام فیلم: برائت از مسلمانان (زندگی محمد رسول اسلام)
 سناریست، تهیه کننده و کارگردان: سام باسیل (به انگلیسی: (Sam Bacile
 محصول: 2011 ـ ایالات متحده آمریکا
 زمان: 120 دقیقه
 حامیان مادی: صهیونیست‏ها.
 حامیان معنوی: «عصمت زقلمه» رییس دولت خودخوانده قبطی (هیئت عالی حکومت قبطیان مهاجر در آمریکا) ـ «موریس صادق» وکیل قبطی دادگستری ـ «تری جونز» کشیش قرآن‏سوز آمریکایی.

 داستان فیلم

 این فیلم با صحنه‌هایی از حملات گروه‌های تندرو به یک داروخانه مربوط به پزشکی قبطی در مصر آغاز می‏شود. در این صحنه چند مسلمان با محاسن بلند با چوب و چماق به داروخانه این پزشک حمله می‏کنند و با حمله ناجوانمردانه به همسر وی، مغازه اش را ویران می کنند؛ اما پلیس مصر تنها نظاره گر این حادثه است.
 فیلم پس از این بخش، به حیات پیامبر اعظم(ص) در صدر اسلام منتقل می‌شود و با پخش صحنه های مبتذل (که از بیان آنها معذوریم)، علاوه بر توهین به پیامبر اکرم(ص)، دین اسلام را به عنوان "سرطان" و مسلمانان را افرادی خشن، عقب مانده و طرفدار خونریزی نشان می دهد. 
 گذشته از صحنه‏ های سخیفی که ارزش بیان ندارد، یکی از شیطنتهای فیلم آن است که مسلمانان را افرادی شکنجه‏ گر معرفی کرده است و در صحنه ای از فیلم یک زن سالخورده به نحو عجیبی شکنجه می شود؛ در حالی که در تاریخ اسلام چنین چیزی مشاهده نمی شود. در واقع، در این فیلم بسیاری از جنایت‏هایی که نظامیان آمریکایی، اسرائیلی و غربی در سال‏های اخیر در حق مردم فلسطین، عراق و افغانستان انجام داده و در "گوانتانامو" و "ابوغریب" مرتکب شده اند را بی‏شرمانه به اسلام و مسلمانان نسبت می‏دهد.

در این فیلم نقش پیامبر(ص) را یک بازیگر آمریکایی با رفتاری کمدی و توهین‌آمیز بازی می‌کند و در آن تلاش شده است تا نزول وحی بر پیامبر(ص) را دروغ معرفی کند.

 روزنامه وال استریت ژورنال در توصیف این فیلم نوشت: فیلم "برائت از مسلمانان" یک فیلم سیاسی و نه مذهبی است و در آن از اسلام به عنوان سرطان یاد شده است.

 آشنایی با کارگردان

 سام باسیل یک شهروند اسرائیلی ـ آمریکایی ایالات متحده است. وی یک مشاور املاک و مدیر شرکت‏های ساخمانی است که در کالیفرنیای جنوبی زندگی می‌کند . علیرغم عدم انتشار هیچ تصویری از وی، او یک شخص حقیقی است و سنی بین 52 تا 56 سال دارد. (یعنی سام باسیل، یک نام مستعار نیست).
 باسیل از روز سه شنبه (۱۱ سپتامبر 2012 ـ ۲۱ شهریور 1391) که با روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" و روزنامه آمریکایی "وال ستریت ژورنال" مصاحبه کرد ناپدید شد و از مکان اختفای وی اطلاعی در دست نیست.

 وی به روزنامه " وال استریت ژورنال" گفت: "برای این فیلم 5 میلیون دلار از یکصد صهیونیست اعانه جمع آوری شده است. این فیلم با استفاده از 59 بازیگر و تیمی 45 نفره در پشت صحنه، به مدت سه ماه در اواسط سال گذشته میلادی در کالیفرنیا تولید شد".
 با وجود این هزینه هنگفت، کیفیت فیلم بسیار پایین و دکورها و صحنه‏ ها بسیار آماتوری و پیش پا افتاده است.

اما پس از ابراز انزجار مسلمانان جهان رسانه های غربی سعی می کنند هویت واقعی سازنده فیلم را مخفی کنند.
دویچه وله در گزارشی ادعا کرد: یک فعال مسیحی‌مذهب که به گفته‌ی خود در جریان تهیه فیلم همکاری داشته، اما می‌گوید که "بسیل" نام مستعار است و فرد مورد نظر نه یهودی‌مذهب است و نه اسرائیلی. به گفته‌ی استیو کلین، گروهی از شهروندان ایالات متحده که در خاورمیانه متولد شده‌اند، فیلم را تهیه کرده‌اند.

دویچه وله مدعی شد: بنا بر اعلام منابع اسرائیلی نیز شخصی با نام "بسیل" در فهرست شهروندان این کشور ثبت نشده است. استیو کلین از هویت واقعی کارگردان اظهار بی‌اطلاعی کرده است.
تاريخ : 16 Sep 2012 | ۱۰:۴۷ قبل از ظهر | نویسنده : گمنام |

یدالله اکبرزاده فرماندار آمل در گفت و گو با کمال نیوز  با بیان اینکه علامه حسن زاده آملی به دلیل شکستگی پا در یکی از بیمارستان های تهران بستری بود، خاطرنشان کرد: در تماسی که با خانواده ایشان داشته ام وبه لطف الهی ودعای خیر مردم حال عمومی این عالم گرانقدر خوب  می باشد

وی با اشاره به اینکه با اطلاع مردم از بستری شدن حضرت علامه موجی از نگرانی در کشور و به خصوص دیار آمل پیچید، یادآور شد: همگان با دعا به درگاه ایزد منان خواستار بهبودی حال این عالم ارزنده شدند که به عنوان یکی از سرمایه های گرانقدر جهان تشیع می باشد.

فرماندار آمل با تاکید بر اینکه حضرات آیات حسن زاده آملی و جوادی آملی به عنوان افتخارات ارزنده دیار علویان و جهان تشیع می باشند، گفت: انشاالله سایه این عزیزان و کلیه مراجع عالی قدر نظام به عنوان راهنما و راهشگای مردم بر سر این امت اسلامی باشد.

گفتنی است؛ علامه حسن زاده آملی، شامگاه روز شنبه هجدهم شهریورماه به دلیل افتادن از پله دچار شکستگی در پای چپ شده و در یکی از بیمارستان های تهران بستری گردید.

لازم بذکر است رییس مجلس شورای اسلامی و وزیر بهداشت از علامه حسن زاده آملی عیادت کردندتاريخ : 11 Sep 2012 | ۱۴:۳۸ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |

رئیس مجلس شورای اسلامی در حکمی عزت‌الله یوسفیان‌ملا را به عنوان عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی منصوب کرد.

علی لاریجانی در حکمی عزت‌الله یوسفیان‌ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی را به عنوان عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی منصوب کرد.

رئیس مجلس در نامه‌ای به محمدرضا رحیمی، معاون‌اول رئیس‌جمهوری و دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، عزت‌الله یوسفیان‌ملا را برای حضور در جلسه‌های ستاد یادشده معرفی کرد.

 لاریجانی پیش از این محمدحسن ابوترابی‌فرد، سیدرمضان شجاعی کیاسری، محمد سقایی و محمدعلی پورمختار را نیز برای حضور در جلسه‌های ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی معرفی کرده بود.

 تاريخ : 9 Sep 2012 | ۱۲:۰ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |
ماهستیم: ابعاد جدیدی از کینه و نفرت هدی آقا سلطان [خواهر ندا آقا سلطان]به آرمان های انقلاب و شهدای عظیم الشان در فیس بوک انتشار یافته است،گویا قتل ندا آقا سلطان دست مایه ی برای توهین و اهانت هدی آقا سلطان به نظام و شهدای انقلاب شده است.هدی در فیس بوک خود تصاویری از لباس های خصوصی و میهمانی های یادبود برای ندا آقا سلطان منتشر می کند؛ این در حالی است که برادر او یعنی محمدرضا آقا سلطان حامی نظام و دولت فعلی است (دولت دکتر احمدی نژاد).

ابعاد جدیدی از کینه و نفرت هدی آقا سلطان [خواهر ندا آقا سلطان]به آرمان های انقلاب و شهدای عظیم الشان در فیس بوک انتشار یافته است،گویا قتل ندا آقا سلطان دست مایه ی برای توهین و اهانت هدی آقا سلطان به نظام و شهدای انقلاب شده است.هدی در فیس بوک خود تصاویری از لباس های خصوصی و میهمانی های یادبود برای ندا آقا سلطان منتشر می کند؛ این در حالی است که برادر او یعنی محمدرضا آقا سلطان حامی نظام و دولت فعلی است (دولت دکتر احمدی نژاد).

چندی پیش خبری در سایت های داخلی با عنوان «نمایش لباس های خصوصی و میهمانی مختلط ... » منتشر شد،در آن خبر اشاره به سوء استفاده های خانواده ندا آقا سلطان [خواهر ندا آقا سلطان]از قتل ندا آقا سلطان شد،برای مشاهده خبر اینجا کلیک کنید.

با عرض معذرت و عذرخواهی از خانواده معظم شهدا

هدی آقا سلطان در فیس بوک خود خطاب به شهید «طهرانی مقدم» می نویسد: «این عکس رو چند روزه در خیابان های تهران می بینیم،میدونی خوبیش چیه؟ اینکه این برادرها همون جایی نابود میشن که واسه نابودی بقیه نقشه می کشن ... سردار این آرزوی بزرگت رو همراه با سنگدلی ها و گناهات به زیر خروارها خاک بردی.می فهمی؟با خودت به ...

گویا هدی آقا سطان از اینکه از ماجرای قتل خواهرش کمال استفاده و بهره برداری را ننموده خشمگین و عصبانی است، گفتنی است نامزد ندا آقا سلطان با سوء استفاده از موقعیت بوجود آمده و بهره برداری از قتل ندا توانست ویزای کانادای خود را دریافت کند!تاريخ : 9 Sep 2012 | ۱۱:۵۷ قبل از ظهر | نویسنده : گمنام |


تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری یازدهم

بسم الله الرحمن الرحيم


اطلاعيه شماره (1)

ستاد انتخابات كشور

به آگاهي هم ميهنان عزيز مي رساند انتخابات اولين مياندوره اي نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در چهار حوزه انتخابيه براي انتخاب 4 نماينده همزمان با انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در روز جمعه بيست وچهارم خرداد ماه سال يكهزارو سيصدو نود و دو (24 /3/ 1392) برگزار مي گردد.

اسامي حوزه هاي انتخابيه وتعداد نماينده مورد نياز هريك ، عبارتند از:

1- دماوند وفيروزكوه - يك نماينده

2- ايلام ، ايوان ، شيروان و چرداول ،مهران و ملكشاهي- يك نماينده

3- تويسركان- يك نماينده

4- تنكابن، رامسر و عباس آباد - يك نماينده

داوطلبان نمايندگي مجلس شوراي اسلامي مي توانند از روز شنبه 17 /1/ 92 لغايت روز جمعه 23 /1/ 92 جمعاً به مدت 7 روز در وقت اداري به فرمانداري هاي مراكز حوزه انتخابيه يادشده يا وزارت كشور و درخارج ازكشور به سفارتخانه ، كنسولگري و يا نمايندگيهاي سياسي جمهوري اسلامي ايران ، مراجعه و ثبت نام نمايند.

ضمناً به استناد بند ((الف)) ماده 29 قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي ، اشخاص زير از داوطلب شدن درحوزه هاي انتخابيه سراسر كشور محرومند ، مگر اينكه حداقل شش ماه قبل از ثبت نام از سمت خود استعفاء نموده و به هيچ وجه در آن پست شاغل نباشند:

1- رئيس جمهور و معاونين و مشاورين وي .

2- دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام و معاونين وي .

3- مشاورين معاونين رئيس جمهور .

4- رؤساي دفاتر سران سه قوه .

5- وزرا و سرپرستان وزارتخانه ها .

6- معاونين و مشاورين وزرا .

7- مـديران كل و سرپرستان ادارات كل وزارتخانه ها و مديران كل حوزه وزارتي و رؤساي دفاتر وزرا .

8- اعضاي شوراي نگهبان و هيأت مركزي نظارت بر انتخابات .

9- رئيس قوه قضائيه و معاونين و مشاورين وي .

10- رئيس ديوان عالي كشور و معاونين و مشاورين وي .

11- دادستان كل كشور و معاونين و مشاورين وي .

12- رئيس ديوان عدالت اداري و معاونين و مشاورين وي .

13- رئيس سازمان بازرسي كل كشور و معاونين و مشاورين وي .

14- رؤسا و سرپرستان سازمانها و ادارات كل و ادارات عقيدتي سياسي نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران و جانشينان و معاونين آنان در سراسر كشور .

15- رئيس سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران و معاونين وي .

16- رئيس جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران و معاونين وي .

17- استانداران .

18- معاونين و مشاورين استانداران .

19- فرمانداران .

20- بخشداران .

21- شهرداران و رؤساي مناطق شهرداري .

22- رؤسا و سرپرستان سازمانهاي دولتي .

23- رئيس دانشگاه آزاد اسلامي .

24- اعضاي هيأت مديره و مديران عامل بانكها .

25- اعضاي هيأت مديره و مديران عامل شركتهاي دولتي و وابسته به دولت كه حيطه وظايف و اختيارات آنها به كل كشور تسري دارد .

26- رئيس كل بانك مركزي ايران و معاونين و مشاورين وي .

27- رؤسـا و سـرپرستـان بنيادهاي ( مستضعفان ، شهيد ، 15 خرداد ، مسكن ) ، كميته امداد امام خميني (ره) ، نهضت سواد آموزي ، سازمان تبليغات اسلامي ، دفتر تبليغات حوزه علميه قم و رئيس سازمان تعزيرات حكومتي و رؤساي اتاقهاي بازرگاني و صنايع و معادن و تعاون ، معاونين و مشاورين آنان .

28- شاغلين در نيروهاي مسلح و وزارت اطلاعات .

بر اساس بند ((ب )) همين ماده نيز اشخاص زير از داوطلب شدن درحوزه انتخابيه قلمرو ماموريت خود محرومند مگر اينكه شش ماه قبل از ثبت نام از سمت خود استعفاء‌نموده وبه هيچ وجه در آن پست شاغل نباشند:

1- ائمه جمعه دائمي .

2- قضات شاغل در امر قضاء و رؤساي دادگستري شهرستانها و استانها .

3- مديران كل و سرپرستان دفاتر و ادارات كل استانها و معاونين آنان .

4- مديران كل و سرپرستان دفاتر و ادارات كل استانداريها و معاونين آنان .

5- رؤسا و سرپرستان ادارات و سازمانهاي دولتي و وابسته به دولت و معاونين آنان در استان و شهرستان .

6- رؤسا و سرپرستان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي اعم از دولتي و غير دولتي و رؤسا و سرپرستان واحدها و شعب آنها .

7- اعضاي هـيأت مـديـره و مـديـران عـامـل شـركتهـاي دولـتي و وابـسته به دولت در استان و شهرستان .

8- سرپرستان مناطق و رؤساي شعب بانكها در استان و شهرستان .

9- سرپرستان دفاتر سازمان تبليغات اسلامي در مركز استان و شهرستان ها .

10- مديران مراكز صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران .

11- اعضاء شوراهاي اسلامي شهر و روستا .

به موجب بند ((ج)) ماده 29 نيز اعضاي هياتهاي اجرايي و ناظرين شوراي نگهبان در حوزه انتخابيه تحت مسئوليت خود ، از داوطلب شدن محروم شده اند .كليه مقامات داراي عناوين همطراز با عناوين مذكور در بندهاي (الف)و (ب) مشمول اين ماده مي باشند .تشخيص همطرازي با معاونت توسعه مديريت وسرمايه انساني رئيس جمهورمي باشد.

به استناد تبصره 2 ماده 29 قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي ، كساني كه طبق قوانين استخدامي و يا تعهد خدمت ، استعفاي آنان منوط به پذيرش آن از سوي مسئولين مربوطه باشد ، قبول استعفا شرط است . همچنين استعفاي پرسنل نيروهاي مسلح منوط به قبول فرماندهي كل قوا مي باشد .

طبق تبصره 4 همين ماده ، جايگزين فرد مستعفي بايد از سوي مراجع ذيصلاح بالاتر ، حداكثر به مدت يك ماه بطور رسمي معرفي شود وفرد مستعفي در آن حوزه مسئوليتي نداشته باشد.

ضمناًٌ حسب تبصره5 ماده مذكور ، هريك از مسئولين استاني و شهرستاني نظيررئيس ستاد اقامه نماز و رئيس ستاد امربه معروف ونهي از منكر مشمول حكم فوق ( استعفاء‌) مي گردند.همچنين به هنگام ثبت نام ، ارائه گواهي رسمي مبني بر قبول استعفاء‌وعدم اشتغال در پست و مقام ومشاغل ياد شده در بندهاي (الف) و (ب) و تبصره 5 اين ماده ، شش ماه قبل از ثبت نام الزامي است .

با توجه به موارد فوق ، آخرين فرصت جهت قبول استعفاء‌ داوطلبان حائز شرايط انتخابات اولين مياندوره اي نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي 17 /7/ 1391 مي باشد و قبول استعفاء‌ بعد از مدت تعيين شده جهت ثبت نام و اعلام داوطلبي مورد پذيرش مراكز ثبت نام نمي باشد.تاريخ : 8 Sep 2012 | ۱۴:۱۰ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |
مسئول کانون بسیج آیت الله میرزاهاشم آملی گفت: غرفه مخترعین و مبتکرین کانون بسیج میرزا هاشم آملی نظر استاندار مازندران و دیگر مسئولین استانی در نمایشگاه فرهنگ وارشاد ساری را به خود جلب کرد
مسئول کانون بسیج آیت الله میرزا هاشم آملی به خبرنگار سفیر هراز گفت:غرفه مخترعین و مبتکرین آملی تنها غرفه در این نمایشگاه بود که مورد تجلیل استاندار ومدیر کل ارشاد اسلامی و کانون مساجد اسلامی مازندران قرار گرفت.
سعید همایونی در ادامه گفت:ما رتبه اول در جنگ نرم رابدست آورده ایم و مقالات بچه های کانون در زمینه سایبری بعنوان مقالات برتر انتخاب شد.
وی افزود غرفه مخترعین ومبتکرین کانون آیت الله میرزا هاشم آملی با عنوان غرفه منتخب استان مازندرانسال آینده در نمایشگاه تهران شرکت خواهد کرد.
همایونی درپایان از استاندار محترم تقاضا داشت: به موضوع و مشکلات بچه های مسجد و کانون شهر رسیدگی ویژه شود.


تاريخ : 8 Sep 2012 | ۱۳:۵۲ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |تاريخ : 8 Sep 2012 | ۱۳:۴۲ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |

دکتر لاریجانی با اشاره به وضعیت کنونی طرح تغییر قانون انتخابات در کشور گفت: به طور حتم بیشترین تغییرات در قانون جدید برای شرایط صلاحیت‌های نامزدها و چگونگی انتخابات از نظر اجرایی در سطح ملی است.

 دکتر علی لاریجانی در حاشیه یادواره شهدای روستای نوا در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره وضعیت کنونی طرح تغییر قانون انتخابات در کشور گفت: هم‌اکنون بحث‌هایی در مجلس و در کشور مطرح شده است، اما باید به طور حتم شرایط انتخابات ریاست جمهوری را دقیق‌تر مشاهده و بعد برای تغییر قانون اقدام کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با رد شایعاتی مبنی مجری انتخابات در قانون جدید افزود: در صورتی که قانون قبلی تغییر و قانون جدید به تصویب برسد، تنها شرایط انتخابات را دقیق‌تر می‌کند؛ اما تاکنون در این‌باره نتیجه‌ای حاصل نشده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه قانون هنوز تغییر نکرده است، باید مانند قبل از قانون گذشته تبعیت کرد، اما در صورتی که تا قبل از انتخابات قانون عوض شود؛  می‌توان آن را اجرا کرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت درباره محورهای تغییر یافته قانون جدید انتخابات توضیح داد: به طور حتم بیشترین تغییرات در قانون جدید در شرایط صلاحیت‌های نامزدها و چگونگی انتخابات از نظر اجرایی در سطح ملی است.

لاریجانی با اشاره به تغییر نماینده سازمان ملل در امور سوریه و انتخاب اخضر الابراهیمی به جای کوفی عنان یادآور شد: در آن زمان که آقای کوفی عنان نماینده سازمان ملل در امور سوریه بود هم ما نصایحی که می‌توانست شرایط سوریه را هموار کند به ایشان گفتیم، اما متاسفانه کشورهای مزاحم و استکباری مانع فعالیت وی در سوریه شدند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم‌اکنون برخی کشورها شعار دموکراسی در سوریه می‌دهند ولی نیات دیگری در سر دارند، بیان کرد: به طور حتم موضع ایران در امور سوریه، ایجاد دموکراسی و تحقق خواسته مردم است، از این‌رو ما امیدواریم که اخضر الابراهیمی بتواند در کار خویش موفق باشد.

وی با تاکید بر اینکه دموکراسی در سوریه با ارسال سلاح و جنگ محقق نمی‌شود، تصریح کرد: به طور حتم در داخل جدال تسلیحاتی نمی‌توان به دنبال اصلاحات گشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در مورد شرایط کنونی وضع تعدیل تعطیلات رسمی در کشور یادآور شد: در مجلس هشتم طرحی با این موضوع مطرح شد ولی هم‌اکنون نمی‌دانم که این طرح در چه مرحله‌ای قرار دارد.

 

عکس / مجید نیکجوتاريخ : 8 Sep 2012 | ۱۳:۴۱ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |

وزارت امور خارجه کانادا در چارچوب همراهی با سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، امروز جمعه با صدور بیانیه‌ای که به امضای وزیر خارجه این کشور رسیده است از تعطیل کردن سفارت خود در تهران خبر داد.

وزارت امور خارجه کانادا در چارچوب همراهی با سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، امروز جمعه با صدور بیانیه‌ای که به امضای وزیر خارجه این کشور رسیده است از تعطیل کردن سفارت خود در تهران خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از سی.بی.اس، جان بیرد وزیر امور خارجه کانادا در این بیانیه آورده است: کانادا سفارت خود در ایران را تعطیل کرده و اعلام می‌کند که دیپلماتهای ایرانی حاضر در این کشور را به رسمیت نمی‌شناسد و به همین دلیل دیپلماتهای ایرانی باید کانادا را ترک کنند.

در ادامه این بیانیه وزیر خارجه کانادا مدعی شده است: موضع کانادا درباره حکومت ایران مشخص است و ما ایران را به عنوان تهدیدی علیه صلح جهانی و امنیت بین‌الملل می شناسیم.

حمایت ایران از سوریه به عنوان یکی از اعضای مقاومت، ادامه برنامه هسته‌ای صلح آمیز جمهوری اسلامی و موضع تهران در قبال رژیم صهیونیستی از دلایل کانادا برای قطع روابط دیپلماتیک با تهران اعلام شده است.

در این بیانیه همچنین آمده که دیپلماتهای ایرانی 5 روز فرصت دارند تا کشور کانادا را ترک کنند.تاريخ : 8 Sep 2012 | ۱۳:۳۱ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |

از سمت راست آقایان زمانی ،اسدی ،همایونی ،خلیلی ،شفاهی ،دهقان ،زارع ،علیپور

جناب آقای علیپور


جناب آقای شفاهی وآقای زمانیتاريخ : 3 Sep 2012 | ۱۸:۱۹ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |تاريخ : 3 Sep 2012 | ۱۱:۳۲ قبل از ظهر | نویسنده : گمنام |

مجتبي سرو‌ش‌پور با اشاره به خدمات سه نوع مدل خودرويي براي اجلاس گفت:‌ با توجه به اينكه اجاره تمامي خودروهاي ضد گلوله از هزينه خريد يكي از آنها كمتر مي‌شد اقدام به اجاره آنها کرده تا در هزينه‌ها صرفه‌جويي به عمل آيد.

آفتاب: معاون تشریفات ستاد برگزاری شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد با اشاره به خدمات سه نوع مدل خودرویی برای اجلاس گفت:‌ با توجه به اینکه اجاره تمامی خودروهای ضد گلوله از هزینه خرید یکی از آنها کمتر می‌شد اقدام به اجاره آنها کرده تا در هزینه‌ها صرفه‌جویی به عمل آید.

به گزارش عصر ایران، سروش‌پور اضافه کرد: در راستای صرفه جویی در هزینه‌های خودروها که مورد تاکید رئیس جمهور هم بود برنامه‌ریزی کردیم تا خودروها را از کشورهای همسایه اجاره کنیم و لازم است که بگویم هم‌اکنون با توجه به جمع بندی‌های حاصل شده، اجاره تمامی خودروهای زرهی(بنزهای ضد گلوله) از هزینه خرید یکی از آنها کمتر بود و فکر می‌کنم در صرف هزینه‌ها صرفه‌جویی خوبی در این بخش به عمل آمده است. 

مجتبی سرو‌ش‌پور معاون تشریفات ستاد برگزاری شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه ما برای برگزاری اجلاس غیرمتعهدها سه نوع خدمات خودرویی را در نظر گرفته‌ بودیم، اظهار داشت: صرفه‌جویی بسیار خوبی را در این بخش و به خصوص در زمینه اجاره خودروهای زرهی انجام دادیم. 

وی ادامه داد:‌ گروه اول از خودروها برای خدمات عمومی و همچنین تردد همکاران و بخش‌های فنی پیش بینی شده بود و گروه دوم مربوط به میهمانان و سران بود که برای انجام این کار و در راستای اهمیت دادن به شعار سال با یک شرکت‌ خودرویی قرارداد داخلی بستیم. 

معاون تشریفات ستاد برگزاری شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد تصریح کرد: گروه سوم خودروها، خودروهای زرهی بودند که برای حضور سران و همچنین بحث‌های امنیتی در نظر گرفته شده بود. 

سروش‌پور اضافه کرد: در راستای صرفه جویی در هزینه‌های خودروها که مورد تاکید رئیس جمهور هم بود برنامه‌ریزی کردیم تا خودروها را از کشورهای همسایه اجاره کنیم و لازم است که بگویم هم‌اکنون با توجه به جمع بندی‌های حاصل شده، اجاره تمامی خودروهای زرهی(بنزهای ضد گلوله) از هزینه خرید یکی از آنها کمتر بود و فکر می‌کنم در صرف هزینه‌ها صرفه‌جویی خوبی در این بخش به عمل آمده است. 

وی با تاکید بر اینکه ما فقط هزینه رئیس جمهور به همراه 4 نفر‌( 1+ 4 ) از هیئت‌ها را برعهده می‌گرفتیم، تصریح کرد: تنها هزینه کشور کره شمالی با تمام مهمانانش بنا به عرفی که ما در گذشته داشتیم بر عهده ما بود. 

سروش‌پور با رد شایعه وعده مالی به ساکنان ولنجک مبنی بر سفر به خارج از تهران خاطر نشان کرد: این ادعا از اساس بی‌پایه است و فقط با برخی از ساختمان‌های مشرف به محل اجلاس هماهنگ شده بود تا خللی در زمان ورود سران به محل اجلاس به وجود نیاید. 

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: رئیس جمهور وقت زیادی را برای بهتر برگزار شدن اجلاس گذاشت و در تمام جلسات هفتگی تاکید داشت که حتما آسایش مردم هدف اصلی برگزارکنندگان اجلاس باشد.تاريخ : 3 Sep 2012 | ۱۱:۱۰ قبل از ظهر | نویسنده : گمنام |
حضور هیئت های همراه سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد در تهران ،به ازای هر نفر چیزی بالغ بر 5 هزار دلار عاید جمهوری اسلامی کرده است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، از آنجایی که در سازمان گردشگری ایران ، در آمد حاصل از حضور افراد خارجی در کشور حدود یک هزارو هفتصد و سی دلار بر آورد شده است ، طبق برخی بررسی های صورت گرفته حضور هریک از سران کشور های جنبش عدم تعهد در تهران 5 هزار دلار به بخش گردشگری کشور کمک کرده است.

از آنجایی که هزینه سفر و اقامت سران اصلی کشورها به اضافه 4 نفر دیگر توسط دولت ایران تامین می شود ،مخارج حضور دیگر مقامات کشورها به عهده خودشان است.تاريخ : 2 Sep 2012 | ۱۷:۳۱ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |

در ادامه دیدارهای سران کشورها در حاشیه اجلاس سران جنبش عدم تعهد، رئیسان‌جمهوری ایران و مغولستان پس از گفت‌وگوهای رسمی در مراسم امضای اسنادی شركت كردند که بر اساس آن ضمن لغو روادید میان دو کشور، کمیته مشورتی نیز از مسئولین ایران و مغولستان تشکیل شد.

پس از مذاکرات، محمود احمدی‌نژاد و البگد رج تساخیا، اسناد ایجاد کمیته مشورتی میان مقامات ایران و مغولستان و سند لغو روادید میان دو کشور به امضای مقامات دو کشور رسید.

محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهور کشورمان پس از این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: بعد از این دیدارها مطمئنا شاهد گسترش روابط میان دو کشور خواهیم بود و هیچ مانعی در این زمینه وجود ندارد و با اراده‌ای که میان دو کشور ایجاد شده شاهد شکوفایی روابط دو کشور خواهیم بود.

همچنین ایسنا گزارش داد احمدی نژاد از حضور فعال مغولستان در اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد تقدیر کرد و گفت: مغولستان با حضور فعال خود نقش مهمی در دستاوردهای اجلاس شانزدهم داشت.تاريخ : 2 Sep 2012 | ۱۴:۱۶ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |


هیچ رسانه‌ای در داخل و خارج از کشور نمی‌تواند واقعیت اجلاس تهران را آنطور که وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی بیان کرده، عنوان کند: «آمریکا تلاش لازم را برای جلوگیری از سفر روسای کشورهای عضو جنبش عدم تعهد به تهران، انجام نداد و ایران در این اجلاس حمایت گسترده‌ای برای برنامه هسته‌ای خود جذب کرد.»

به گزارش پایگاه افسران جنگ نرم ، این عصبانیت مسئول ارشد دیپلماسی اسرائیل را باید به حق دانست؛ چرا که دبیرکل سازمان ملل متحد به عنوان یکی از حامیان جدی جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، در مراسم افتتاحیه اجلاس در برابر سخنان رهبر معظم انقلاب نشست و به دقت به عبارت‌هایی مانند «معده حرام‌خوار صهیونیست‌ها» گوش داد؛ سخنانی که روزنامه اسرائیلی «یدیعوت آحارونوت» از آن به عنوان «پایان آبروی اسرائیل در جهان» تعبیر کرده است. 

از سوی دیگر، پایگاه صهیونیستی «دبکا» در تحلیلی، سفر محمد مرسی به تهران را «یک فاجعه تاریخی برای اسرائیل» خواند و نوشت: «محمد مرسی، رئیس‌جمهور مصر در اجلاس غیر متعهد‌ها سخنان آیت‌الله خامنه‌ای درباره تغییر ساختار سازمان ملل و حق وتو را تکرار کرد. مرسی از حقوق فلسطینیان دفاع کرد، از اسرائیل انتقاد کرد و احمدی‌نژاد را بوسید و در آغوش کشید.»

شاید رسانه ملی با اقدام غیرحرفه‌ای خود درباره سخنرانی مرسی، خوراکی برای سرگرمی رسانه‌های ضدانقلاب فراهم کرده باشد اما رویکرد مقامات و رسانه‌های رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که تیرِ اجلاس غیرمتعهد‌ها در تهران دقیقا در قلبِ تل آویو نشسته و علاوه بر اینکه خط قرمزی بر نظریه «انزوای ایران در جامعه جهانی» کشید، حصار پیرامون سرزمین‌های اشغالی را نیز تنگ‌تر کرد؛ موضوعی که صدای خس خس گلوی تحت فشار اسرائیل، موید آن است.

 سخنان رهبر انقلاب و رئیس‌جمهور در افتتاحیه اجلاس درباره لزوم بازنگری در فضای مدیریت جهانی و استقبال جدی و گسترده اعضای جنبش عدم تعهد از این سخنان – تا جایی که محور همه سخنرانی‌های بعد از آن را نیز تحت الشعاع قرار داد – به عنوان مهم‌ترین رویداد دیپلماتیک بین‌المللی در روزهای اخیر ارزیابی شده است؛ به ویژه آنکه محمد مرسی، رئیس‌جمهور منتخب مردم مصر هم به طور جدی بر روی این سخنان مقامات ایرانی، تاکید کرد.

این روز‌ها رسانه‌های مخالف ایران به طور گسترده به دنبال ضعیف و بی‌اهمیت جلوه دادن اجلاس تهران هستند و حتی از ناکامی ایران در برگزاری این اجلاس و نرسیدن به اهداف دلخواه آن سخن می‌گویند. این سخنان شاید برای جماعت هوچی‌گر ضدانقلاب خوشایند باشد اما واقعیت را تغییر نمی‌دهد؛ واقعیتی که وزیر امور خارجه اسرائیل را به چنان عصبانیتی انداخته که کاخ سفید را مسبب این سیلی محکم به صورت صهیونیست‌ها دانسته است.تاريخ : 2 Sep 2012 | ۱۴:۱۴ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |
جريان ضد انقلاب كه بعد از انتخابات دهم رياست جمهوري بواسطه افراطي گري هاي متعدد خود دچار ريزش شديد اجتماعي شده است، در آخرين مورد دست به اقدامي فرهنگي! زده كه بيش از پيش ماهيت ضد ديني را نمايان كرده است.

گزارش جریان موسوم به سبز که رهبری آن عملا به دست ضدانقلاب خارج نشین افتاده است و همین امر موجب دوری بیشتر آنها از توده های مردم مسلمان ایران شده، با راه اندازی کمپینی در رابطه با حجاب، بخش دیگری از منویات درونی خود را آشکار کرد.

در این کمپین که در یکی از شبکه های اجتماعی خاص همسو با صهیونیست ها راه افتاده است، از مخاطبین خواسته شده تا با ارسال عکسهای خود،  از حجاب اختیاری حمایت کنند اما این اتفاق در حالی بوقوع پیوسته که بخش قابل توجهی از افرادی که اقدام به این کار کرده اند، از مردان بوده و یا مراجعه به پروفایل آنها نشان می دهد مسلمان نیستند اما در رابطه با یکی از احکام مسلم قرآن کریم و اسلام نظر داده اند!

هم چنین حضور چهره های غیر مسلمان و غیر ایرانی که با اسامی خاص خود، خواستار لغو قانون حجاب در ایران شده اند نیز معنادار است، چرا که این موضوع توسل ضدانقلاب به غیر ایرانی های غیر مسلمان برای افزایش اعضای این کمپین را نشان می دهد.

از سوی دیگر حضور برخی چهره های شاخص ضد دین مانند شاهین نجفی که سابقه اهانت های مستقیم به مقدسات شیعه را نیز در کارنامه خود دارند، در این کمپین نشان می دهد هدف اصلی راه اندازی این کمپین چیست. چگونه می شود کسی که به مقدسات یک مذهب صراحتا توهین می کند، برای مسلمانان دلسوزی! کرده و خواستار لغو یکی از احکام مسلم اسلام شود؟

این در حالی است که علاوه بر این عنصر معلوم الحال، چهره های شاخص جریان سبز و ضدانقلاب مانند محسن کدیور (از شاگردان منتظری)، حسن شریعتمداری (فرزند کاظم شریعتمداری از مخالفان امام خمینی)، علی اکبر موسوی خوئینی (نماینده اصلاح طلب مجلس ششم که اکنون در امریکا به سر می برد)، فرهاد جعفری (نویسنده سکولار حامی جریان انحرافی) و تعدادی دیگر از عناصر افراطی و پادوی ضدانقلاب به چشم می خورد.

انتشار عکسهای مضحک و خنده دار از برخی چهره های گمنام در حالات مختلف  و غیر طبیعی به همراه حیوانات که به نظر می رسد به این بهانه به دنبال دیده شدن خود هستند، از دیگر ویژگی های این کمپین می باشد.

نکته قابل توجه دیگر در این میان، فریب دادن مخاطبان ایرانی و ارسال پالس معنادار مدیر این کمپین به مخاطبان خارجی در ترجمه جمله حک شده زیر عکس مخاطبان است. چرا که بر روی عکسهای منتشر شده مخاطبان ، ذیل عبارت "حجاب اختیاری"، جمله "unveil wome,s" نوشته شده که معنای دقیق این عبارت " بی حجابی زنان" می باشد که کاملا با مفهوم حجاب اختیاری متفاوت است.

گفتنی است در حالی جریان سبز و ضد انقلاب که همواره مدعی قانون و قانونگرایی است، به این اقدام روی آورده است که حجاب زنان در ایران، یک قانون اجتماعی است و تخلف از آن جرم و به معنای ایستادگی در برابر قانون می باشد.

ضد انقلاب که همواره با استدلال شخصی بودن حجاب زنان، خواهان ترویج بی حجابی، بی قیدی و بی حیایی در جامعه است و سعی می کند تا با نفی عوارض اجتماعی منفی بی حجابی، آن را به یک مقوله 100% شخصی تقلیل دهد، تاکنون به این سوال اساسی پاسخ نداده است که چرا در برابر دیگر موارد مشابه مانند اعتیاد و ... که آنها را نیز می توان یک مساله شخصی قلمداد کرد اما آسیب های اجتماعی آن در نظر هیچ انسان عاقلی قابل انکار نیست، سکوت اختیار کرده است؟ آیا می شود با این استدلال خواهان اعتیاد اختیاری! برای افراد یک جامعه شد و افراد مبتلا به این ضایعه اجتماعی را نیز مورد برخورد اجتماعی و قانونی قرار نداد؟

 

در پایان تعدادی از عکسهای منتشر شده در این کمپین را مشاهده می کنید:

 

شاهین نجفی (خواننده هتاک به مقدسات شیعیان)

 

محسن کدیور (از شاگردان منتظری و روحانی نمای حامی سبزها)

 

حسن شریعتمداری (فرزند کاظم شریعتمداری و چهره شاخص ضدانقلاب)

 

یک چهره گمنام جویای نام که ظاهرا هدفش از عضویت در این کمپین شادی مخاطبان بوده است

 

فرهاد جعفری (نویسنده سکولار و حامی جریان نفوذی)

 

علی اکبر موسوی خوئینی (نماینده اصلاح طلب مجلس ششم که هم اکنون در امریکا به سر می برد)

 

یک چهره گمنام دیگر که انتشار عکس وی نیاز به توضیح ندارد

 

علی افشاری ( چهره جویای نام ضدانقلاب و عضو سابق دفتر تحکیم وحدت در دولت خاتمی)

 

یک غیر ایرانی و غیر مسلمان که خواستار لغو یکی از احکام مسلم اسلام شده است

 

یک عنصر جویای نام دیگر که به همراه سگ خود در تصویر ظاهر شده است

 

تاريخ : 2 Sep 2012 | ۱۴:۱۱ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |
جانشين فرمانده ناجا از كشف 113 سلاح جنگی در تورهای ايست و بازرسی خبرداد و گفت: تامين امنيت تهران چهار لايه داشت.

سردار احمدرضا رادان صبح امروز در مراسم تقدیر و تشکر از کمیته‌های اجرایی برگزار کننده شانزدهمین اجلاس سران جنبش غیر متعهدها با بیان اینکه این عملیات ترافیکی و امنیتی یکی از بزرگترین عملیات‌های جهان بود گفت: این اجلاس نشان‌دهنده اقتدار، ثبات و امنیت ایران است که امروزه از زبان تعداد کثیری از مهمانان این اجلاس مهم نیز اتلاق شد که ایران با توجه به همسایگانی که در پیرامون خود دارد جزو امن‌ترین کشورها محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه پس از ابلاغ ماموریت، پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفت و قرار گاه امام علی (ع) به عنوان اولین اقدام عملی تامین امنیت تشکیل شد گفت: در این راستا 15 کمیته نیز تشکیل شد.

رادان با بیان اینکه سه اقدام قبل، حین و بعد از اجلاس در نظر گرفته شد گفت: هر سه اقدام حساس، سنگین و بی‌نظیر بود.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه یکی از بزرگترین کارهایی که نیروی انتظامی قبل از شروع اجلاس انجام داد پاکسازی چهره شهرها به خصوص تهران بود که با حساسیت و سنگینی انجام شد، گفت:‌ نیروی انتظامی قبل از اجلاس برای پاکسازی شهر اقدام به جمع‌آوری چندین هزار معتاد، ولگرد، کارتن‌خواب، متکدی و افراد آسیب را کرد که ما مجبور بودیم برای ایجاد ظرفیت برای نگهداری این افراد چانه‌زنی کنیم و این مهم نه تنها در تهران بلکه در شهرهایی که مهمانانی به آنجا می‌رفتند، انجام شد.

وی با بیان اینکه برای پوشش هرچه بهتر اجلاس دو قرارگاه امنیت تهران و حفاظت از شخصیت‌ها نیز وارد عمل شد گفت: قرارگاه امنیت تهران که به فرماندهی سردار ساجدی‌نیا مدیریت می‌شد، زحمت‌های فراوانی در قبل و حین اجلاس متحمل شد که توانست یکی از بی‌نظیرترین عملیات‌های ترافیکی و امنیتی را به رخ بکشند. به گونه‌ای که در کمیته راهور قرارگاه امنیت تهران محاسبه کردیم که اگر تنها رفت و آمدها را یکبار حساب کنند بیش از 30 هزار کیلومتر پیمایش ترافیکی در شهر تهران انجام گرفته است.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه هفت مسیر ویژه برای انتقال مهمانان پیش‌بینی و شناسایی شد گفت: اقداماتی که باید در طول مسیر و همچنین شعاع مطمئنه صورت می‌گرفت در جای خود حساس و زمان‌بر بود که به خوبی اجرا شد.

وی با بیان اینکه تامین امنیت تهران چهار لایه داشت گفت: سعی شد با توجه به فرمایشات فرمانده ناجا کمترین مزاحمت برای مردم ایجاد شود که شاید در جهان سابقه نداشته باشد که ماموران پلیس در هنگام انجام یک عملیات عظیم انتظامی، امنیتی ملاحظه مردم را داشته باشند و اگر قصوری در این مورد انجام شد از مردم عذرخواهی می‌کنم.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه سامانه پایش تصویری از فرودگاه تا هتل و پس از آن، ورود به اجلاس بسیار مهم بود گفت: این سامانه پایش تصویری در نوع خود عالی و بی‌نظیر بود.

وی با بیان اینکه پس از قرارگاه امنیت تهران، قرارگاه حفاظت از شخصیت‌ها به فرماندهی سردار البرزی کار بسیار سنگینی را بر عهده داشت گفت:‌ در این قرارگاه 960 در موضوعات مختلف و تخصصی آموزش‌های لازم را دیدند و قبل از شروع اجلاس بیش از 4 بار کل عملیات جابجایی و کنترل مسیرها را تمرین کردند.

رادان عملیات جابجایی شخصیت‌ها را کاری بسیار مهم و سنگین عنوان کرد و گفت: با افتخار عنوان می‌کنم که اقدامات انجام شده در دو قرارگاه امنیت تهران و حفاظت از شخصیت‌ها بسیار دقیق، همچون یک ساعت بود و به هیچ عنوان بازپس ترافیکی نداشتیم.

جانشین فرمانده ناجا در تشریح اقدامات کمیته مرز گفت: یکی از سنگین‌ترین کمیته‌های انجام شده کمیته مرز بود که حساسیت‌های ویژه‌ای در مرزها بخصوص مرزهای شمال غرب و جنوب شرق وجود داشت اما با اقداماتی که در کمیته مرز انجام گرفت ما مطمئن بودیم که هیچ خللی در مرزها نیست.

وی با بیان اینکه در این مدت کشفیات در مرزها در برخی موضوعات کاهش یافته است گفت:‌ این نشان می‌دهد که انسداد معابر مرزی به خوبی صورت گرفته است.

رادان با بیان اینکه بالغ بر 33 هزار گشت در مدت زمان برگزاری اجلاس در مرزها صورت گرفته گفت: این در حالی است که 17 هزار کمین به پشتیبانی انسداد مرزها وارد صحنه شده بود.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه شیب کنترلی مرزها 30-50-70 و 100 درصد بود گفت: در طول زمان برگزاری اجلاس و دو روز قبل از آن مرزبانان در آماده‌باش صد در صد بودند و با وجود اتمام زمان اجلاس همچنان مرزبانان در آماده‌باش هستند.

وی با بیان اینکه کمیته ایست‌های بازرسی و گلوگاه‌ها و همچنین هماهنگی فرودگاه به بهترین نحو انجام شد گفت: دقت پرسنل در تورهای ایست و بازرسی به گونه‌ای بود که به عنوان مثال کشفیات در این چند روز به نوبه خود بی‌نظیر بود و به عنوان مثال 113 سلاح جنگی کشف شد.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه در مرزهای شمال‌غرب نیز عده‌ای قصد ورود به داخل کشور را داشتند گفت:‌ خوشبختانه مرزبانان اقدام به تعقیب آنان کرده و توانستند تعدادی از آنان را دستگیر کنند.

رادان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان کمیته‌های اجرایی اجلاس گفت: تامین امنیت و برقراری ترافیک این اجلاس یکی از بزرگترین عملیات‌های دنیا بود.تاريخ : 2 Sep 2012 | ۱۳:۵۰ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، درهمین راستا سایت خبری دویچه وله وابسته به دولت آلمان در گزارشی از وضعیت تهران در آستانه برگزاری این اجلاس بسیار مهم، به سوگواری برای وضعیت کسب درآمد متکدیان در تهران، که با برگزاری این اجلاس دچار کساد شده است، پرداخت و نوشت: «افراد دیگری نیز که همزمان با برگزاری این اجلاس با محدودیت‌های شدیدی روبرو شده‌اند، دست‌فروشان و متکدیان فعال در سطح شهر تهران هستند. مسئولان دولتی می‌گویند که جمع‌آوری متکدیان از معابر اصلی تهران انجام شده و دیگر مناطق نیز به تدریج "پاکسازی" می‌شوند.این نوع "پاکسازی" به باور منتقدان مقطعی بوده و درمانی برای این معضل اجتماعی محسوب نمی‌شود. در مورد نحوه‌ی نگهداری و رسیدگی به این افراد در طول زمان برگزاری اجلاس نیز نگرانی‌هایی وجود دارد.»

 البته نگرانی های دویچه وله به همین جا ختم نشد و این سایت آلمانی برای کسانی که  در 5 روز سفر سران  جنبش غیر متعهدها قصد طلاق دارند نیز اشک ماتم ریخت و  به نقل از یک روزنامه داخلی نوشت: «همزمان با تعطیلی ادارات دولتی از تاریخ هفتم تا یازدهم شهریور، دفاتر ثبت رسمی نیز تعطیل خواهد بود. بدین صورت در این ۵ روز امکان ثبت طلاق و ازدواج نیز وجود نخواهد داشت.»!

 این سایت همچنین از اینکه تیم فوتبال پرسپولیس برای سفر به اهواز احتمالا به جای هواپیما از قطار استفاده کند ابراز نگرانی کرده و نوشت: «لیگ دسته برتر فوتبال ایران نیز از برگزاری جلسه سران جنبش عدم تعهد تاثیر پذیرفته است. تیم فوتبال پرسپولیس تهران که برای مصاف با تیم فولاد خوزستان باید به شهر اهواز سفر کند برای تهیه بلیط هواپیما با مشکلاتی روبرو شده است.»

بامداد سه‌شنبه هفتم شهریور (۲۸ اوت) مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با عادل فردوسی‌‌پور مجری برنامه ورزشی ۹۰ در پاسخ به سوالی در مورد مشکل نحوه‌ی سفر این تیم به اهواز گفت ممکن است این مشکل حل شود و این تیم بتواند با هواپیما به اهواز برود. در غیر این صورت تیم سرخ‌پوش تهرانی مجبور خواهد بود از قطار برای سفر به اهواز استفاده کند.»

 گفتنی است عصبانیت زاید الوصف رسانه های غربی و ضدانقلاب از برگزاری اجلاس 120 کشور جهان در پایتخت کشورمان کاملا طبیعی و قابل درک است، چراکه این رسانه های وابسته که از تحریم های اعمال شده علیه کشورمان سرمست شده بودند و با دلخوشی دادن به خود تلاش می کردند چنین وانمود کنند که ایران کاملا منزوی شده است و در مقابل تمام دنیا قرار گرفته است، حال با استقبال کم نظیر و سطح بالای روسای کشورهای جهان،تمام تلاش ها و تبلیغاتشان نقش بر آب شده است.تاريخ : 1 Sep 2012 | ۱۲:۵ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |

بادامچیان

موتلفه اسلامی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین گروه‌های سیاسی در حالی فعالیت خود را پیگیری می‌کند که این روز‌ها زیر ذره بین قرار دارد و البته انتقادهایی را هم متوجه خود می‌بیند. با وجود همه حرف و حدیث‌های مطرح شده و با وجود اینکه دو چهره شاخص این مجموعه نتوانستند به همراه سایر جبهه متحدی‌ها به مجلس نهم راه پیدا کنند، اما اسدالله بادامچیان قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بر این باور است که باید موتلفه را مهم‌ترین طیف سیاسی در فضای موجود بدانیم.

وی همچنین با اشاره به هجمه‌های وارده به “موتلفه” تصریح دارد «متاسفانه اینکه برخی به بداخلاقی‌های سیاسی دامن می‌زنند، حقیقتی است که هیچ کس نمی‌تواند آن را انکار یا تکذیب کند. گمان می‌کنم همه، چه موافق و چه مخالف معتقد هستند که موتلفه‌ای‌ها چارچوب منطق و اخلاق را رعایت می‌کنند.

بادامچیان متولد۱۳۲۰ در تهران عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و از پایه گذاران این حزب به شمار می رود.

گفتگوی اسدالله بادامچیان با «عصر ایران» پیرامون شرایط موتلفه و همچنین وضعیت اخلاقی حاکم بر فضای سیاسی آن در پی می آید:

* «موتلفه تشکلی سنتی است» نظرتان درباره این ذهنیتی که به هر حال مطرح می‌شود، چیست؟

من واقعا نمی‌دانم چرا به ما انگ سنتی بودن می‌زنند و ما را منتسب به راست‌ها می‌دانند، این در حالی است که در ادبیات سیاسی «راست»‌ها به آنهایی اطلاق می‌شود که گرایش به غرب دارند. حالا سؤال من این است که موتلفه‌ای‌ها کجای اظهارات و رفتار‌هایشان نشانگر این است که به غرب تمایل دارند؟ این مسایل نشان می‌دهد که نگاه‌های منصفانه‌ای به موتلفه نمی‌شود.

*پس شما موتلفه را مهم‌ترین تشکل و گروه سیاسی می‌دانید؟

نیست؟

*این پرسش من از شماست.

موتلفه در بین همه احزاب فعال از همه قدیمی‌تر است و برنامه ریزی دقیقتری دارد و جلسات مجمع عمومی‌اش به طور منظم برگزار می‌شود. در بیش از ۲۰۰ شهر کشور هم فعال است. همچنین ناگفته پیداست که چنین تشکلی که بر اساس افکار بزرگانی چون شهید بهشتی و مطهری و لاجوردی گردانده می‌شود، باید به راحتی زیر سؤال برود. همانطور که ما رقیب را به عنوان مثال جبهه مشارکت را لیبرال یا غرب زده نمی‌خوانیم، انتظار داریم که به ما احترام بگذارند.

*البته برخی‌ها به راحتی رقیبای خود را فریب خورده یا غرب زده می‌دانند و می‌خوانند.

متاسفانه اینکه برخی به بد اخلاقی‌های سیاسی دامن می‌زنند، حقیقتی است که هیچ کس نمی‌تواند آن را انکار یا تکذیب کند. گمان می‌کنم همه، چه موافق و چه مخالف معتقد هستند که موتلفه‌ای‌ها چارچوب منطق و اخلاق را رعایت می‌کنند، چون معتقدیم که اختلاف نظر طبیعی است و نباید ابزاری برای اهانت باشد.

به عنوان مثال اگر بنده روزنامه شرق را روزنامه وابسته به روشنفکران بدانم، نظرم را گفته‌ام، اما اگر ادعا کنم که این روزنامه وابسته به غرب است حتما خودم را در اذهان عمومی زیر سؤال خواهم برد.

به خوبی به یاد دارم که در زمان مصدق فردی به نام «چلنگر» که وابسته به حزب توده بود، کاریکاتور توهین آمیز از مصدق که یکی از رهبران اصلی ملی شدن نفت بود، می‌کشید یا روزنامه نبرد ملت به شکل دیگری آن خطا را تکرار می‌کرد و یا به عنوان مثال در نشریه‌ای به نام شورش به آیت الله کاشانی را مورد خطاب قرار می‌داد که همین بی‌اخلاقی‌ها باعث انشقاق شد و در نتیجه‌اش کودتای ۲۸ مرداد رخ داد و چلنگر‌ها و کرباسچی‌ها خانه نشین شدند.

آیا عقلانی است که با وجود این سندهای تاریخی اشتباهات را تکرار کنیم. سؤال من از توهین کنندگان به هاشمی رفسنجانی این است که چرا در حالی که که ایشان در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده بودند، چنین کارهایی را می‌کنند، آن هم در حالی که ایشان با حکم مقام معظم رهبری رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند یا رفتاری که در شب ۲۳ ماه مبارک با آقای ناطق نوری کردند و حرف‌های ناپسندی زدند. همینطور می‌توانم به روزنامه ایران اشاره کنم که در ستونی به نام «َشیپورچی» به همه فحش می‌دهد، بنده به شخص احمدی‌نژاد هم این مورد را انتقال دادم. برای بستن این بحث معتقدم که همه باید بدانند که نیاز است اظهارات همدیگر را بشنوند تا بتوانیم ضعف‌های موجود را برطرف کرده و از هزینه‌های احتمالی جلوگیری شود.

*به بحث موتلفه برگردیم. کم رنگ شده‌اید؟

اصلا. مساله‌ای که مطرح می‌شود، این است که چرا موتلفه به طور مستقل در انتخابات شرکت نمی‌کند. واقعیت این است که همواره معتقد به فردگرایی نبودیم و جمع گرایی و تعامل با گروه‌های مختلف را مطلوب می‌دانیم. البته طبیعی است که به دلیل اختلاف نظر نتوانیم به عنوان مثال با جبهه مشارکتی‌ها اشتراک نظر داشته باشیم. چون ما معتقد به جامعه اسلامی هستیم و آن‌ها جامعه‌ای را مطالبه می‌کنند که با اسم مدنی به باید‌ها و نبایدهای دین توجه چندانی ندارند. اما آنهایی که اصل ولایت فقیه و نظام اسلامی را قبول دارند همکاری می‌کنیم و حتی در جهت کلان نظام بار‌ها همکاری نزدیکی با اصلاح طلبان داشتیم.

*پرسش بی‌پاسخ ماند. به عنوان مثال چرا در انتخابات لیست مستقل نمی‌دهید؟

ما این توان و پتانسیل را داریم که به عنوان مثال در انتخابات مجلس ۳۰ چهره مورد تایید عموم و شاخص را در قابل لیست موتلفه وارد کارزار انتخاباتی بکنیم اما وقتی در جمع اصولگرایان قرار شد که ۱۰ نفر را معرفی کنیم، اطاعت کردیم که دو نماینده‌مان به مجلس رفتند و من و آقای حبیبی هم با اختلاف کمی در دور دوم از رسیدن به مجلس بازماندیم تا همه از ناکامی محض موتلفه حرف بزنند.

واقعا چرا همه ما را می‌گویند و کسی از ناکامی محض جمعیت ایثارگران حرف نمی‌زنند و کسی نمی‌گوید که فدایی و سروری هم نتوانستند رای لازم را به دست آورند. تاکید من این است که موتلفه حزبی است که مورد توجه مراجع تقلید و مردم است و این نشان می‌دهد که تشکل ما ریشه‌ای است و با ناهنجاری‌های موجود نمی‌توانند خدشه‌ای به آن وارد کنند. در پایان این گفتگو باید با ناراحتی بگویم که جامعه به بداخلاقی عادت کرده است و این اتفاقی تاسف آور است.
عصر ایران؛ سعید شمستاريخ : 27 Aug 2012 | ۱۹:۲۸ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |

 مدیران و کارشناسان ستاد منطقه 1 عملیات انجمن امداد و نجات ایران روز دوشنبه 23 مرداد ماه به منظور آشنایی با حوادث مربوط به دریانوردی، ایمنی دریا و نحوه امدادرسانی در دریا از بخش های مختلف بندر نوشهر بازدید کردند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران اعضای انجمن امداد و نجات ایران ضمن بازدید از موزه صنعت دریانوردی و اسکله ها از نزدیک در جریان فعالیتها و تجهیزات امداد و نجات ، عملکرد آتش نشانی و اطفاء حریق اداره کل قرار گرفتند.

     شایان ذکر است که تشریح ساختار و وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی ،ضرورت ایجاد سازمان جهانی دریانوردی، کنوانسیون جستجو و نجات دریایی (sar) وعضویت ایران در کنوانسیونهای بین المللی توسط مسئولین و کارشناسان ذیربط اداره کل وهمچنین گشت دریایی از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای بازدیدکنندگان بود.

روابط عمومی ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶


بازدید از ستاد مدیریت بحران شهر تهران

بازديد جمعي از اعضاي انجمن امداد و نجات ايران از مركز فرماندهي مديريت بحران-1391/5/21


جمعی از اعضای انجمن امداد و نجات ایران - مرکز آمل- در جريان بازدید از مرکز فرماندهی و ستاد مدیریت بحران شهر تهران با فعاليت‌ها و برنامه‌هاي سازمان پيشگيري و مديريت بحران شهر تهران و سامانه های فعال در این مرکز آشنا شدند و آمادگی خود را به عنوان یک گروه مردمی آموزش دیده براي همکاری با سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و تمامی سازمان های امدادی اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در این بازدید سید جواد کشفی معاون آمادگی، عملیات و امور مناطق سازمان ضمن پاسخ به سوالات حاضران به تشریح جایگاه سازمان از نظر قانونی پرداخت.

بر اساس این گزارش، علی رضا محمودی ، مدیر عامل  انجمن امداد و نجات مرکز آمل نیز در سخنانی اقدامات انجام شده و طرح های سازمان در زمینه مدیریت بحران را با اهمیت توصیف کرد و گفت: انجمن امداد و نجات ایران با نیت خیرخواهانه و با هدف کمک به آسیب دیدگان حوادث در سال 1384 تاسیس شده است که در حال حاضر این انجمن 3800 امدادگر داوطلب آموزش دیده در شهر تهران دارد که آماده همکاری با سازمان های امدادی است.

در اين بازديد همچنين مهندس شجاع مدیر مرکز پردازش به تشریح عملکرد سامانه های تخمین سريع خسارت، سامانه های هواشناسی و کنترل ترافیک و سایت های بین المللی زلزله شناسی و ... در اين مرکز پرداخت و کارشناسان معاونت های پیشگیری و کاهش خطرپذیری، آمادگی، عملیات و امور مناطق و آموزش و مشارکت های مردمی و نيز پدافند غیر عامل سازمان به تشريح برنامه ها و اقدامات معاونت خود پرداختند.

همچنین فیلم معرفی سازمان و فيلم ساخت و بهره‌برداري مرکز فرماندهی و ستاد مدیریت بحران برای بازدید کنندگان به نمایش درآمد .
تاريخ : 26 Aug 2012 | ۱۸:۱۱ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |

اختصاصی 6 بهمن/دستگیری کلاهبردار حرفه ای توسط ماموران اطلاعاتی انتظامی آمل

تاریخ انتشار : 04 شهریور 1391
کد خبر : 822

«6بهمن»: شخصی با نام علیرضا م اخراجی از سازمان آتش نشانی  که خود را مدیر عامل  شرکت جعلی و بدون مجوز انجمن امداد و نجات ایران جا زده بود ، با سوء استفاده از نام وزارت کشور و نهاد ریاست جمهوری ، وقول دادن به افراد برای گرفتن کار واستخدام در انجمن امداد ونجات به عنوان کارمند ستاد بحران منطقه یک عملیات  اقدام به گرفتن پول از شهروندان آملی را کرده بود که توسط سربازان گمنام امام زمان عج و پلیس اطلاعات و امنیت آمل دستگیر شد.

لازم به ذکر است ایشان یک نشریه  بدون مجوز(از اداره ارشاد  آمل )را  تهیه کرده بود ودر  شهر پخش نموده وعکس افراد سرشناس را در آن چاپ کرده بود در همین اوضاع مردم با دیدن عکسهای افراد سرشناس عضو گروه این کلاهبردار شده بودند  .لازم به ذکر است به اکثرکسبه های آمل مبلغ هنگفتی را بدهکار می باشد بدون در نظر گرفتن پول گرفته از اعضا خود .

به گزارش خبرنگار ما این کلاهبردار حرفه ای ، تا کنون از 200 شهروند آملی کلاهبرداری نموده است که روز به روز به تعداد شاکیان اضافه می شود .و کلیه شهروندانی که از طریق این کلاهبردار مورد سواستفاده قرار گرفته اند می توانند شکایت خود را تنظیم و به دادیاری شعبه هشتم شهرستان آمل مراجعه کنند هم اکنون این کلاهبردار با قرار 100 میلیون تومانی در زندان  آمل به سر می برد.

 6بهمن به نوبه ی خود از اقدام  ارزشی اداره اطلاعات شهرستان آمل و پلیس اطلاعات و امنیت تقدیر و تشکر می نماید.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این نشریه چاپ شده توسط این شخص که در شهر پخش شده وافراد سرشناسی که گول این شخص را خورده بودندتاريخ : 26 Aug 2012 | ۱۸:۵ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |
از بدو تاسیس تلویزیون من وتو ، این شبکه ماهواره ای بسیاری از بینندگان خود را به خاطر پوشش غیر متعارف مجریانش از دست داده است

 

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، از چندی پیش در فضای مجازی به خصوص فیس بوک عده ای از جوانان اقدام به ساخت صفحه ای با عنوان «من از سیاوش مجری من وتو متنفرم» کرده اند، این تعداد از جوانان نه افسران جنگ نرم هستند و ... بلکه بینندگان تلویزیون من و تو هستند!

 

 

اعضا پیج «من از سیاوش مجری من و تو متنفر هستم» در فیس بوک با اشاره به پوشش نامتعارف و غیرمعقول سیاوش مجری من و تو از دست اندرکاران من وتو می خواهند تا سریعا نسبت به پوشش وی تجدید نظر کنند. گفتنی است از بدو تاسیس تلویزیون های ماهواره ای این اولین بار است که مجری برنامه با چنین ظاهر نامتعارف و عجیبی در مقابل دوربین ظاهر می شود.

 

 

تلویزیون من و تو به لحاظ کادر انسانی [مجری] دارای ضعف هایی نیز هست،به عنوان مثال خنده های زیاد و غیرقابل کنترل سالومه،مجری برنامه «سالی تالک» یکی از اشکالاتی است که بینندگان من وتو بارها و بارها به آن اشاره کرده اند؛ یا مجری برنامه «scream for me Tehran» با ظاهر زننده و زشت ....

 

این روزها نیز سیاوش به کادر مجریان من وتو اضافه شده است تا کلکسیون مجریان عجیب و غریب این تلویزیون کامل شود؛بدیهی است تلویزیونی که ادعای ارائه فرهنگ اصیل و ناب ایرانی در فضای رسانه ای را دارد چنین مجریانی را برای نمایش فرهنگ ایران به جهانیان معرفی کند؛خوشبختانه یا متاسفانه برنامه هایی که فرهنگ ایرانی را به خوبی نمایش می دهد هم کم نیستند به عنوان مثال >>>> اینجا و اینجا

 

 

 

 

 تاريخ : 26 Aug 2012 | ۱۶:۳۳ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |
به تازگی عکس هایی از «سید محمد حسینی» مجری اسبق صدا و سیما در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد وی در یکی از نشست های اپوزیسیون خارج نشین حضور یافته است.

  امیر عباس فخر آور که حسینی را در این نشست همراهی می‌رده تصاویری از حسینی را به اشتراک گذاشته که به نظر منظور وی اعلام آغاز همکاری حسینی با شبکه های معاندی است که فخراور با آنها همکاری می‌کند. 

 

لازم به ذکر است حسینی که در زمان حضور در ایران برنامه های پربیننده ای را مجری گری می‌کرد، پس از خروج از ایران ابتدا با یکی از شبکه های ماهواره ای سعی کرد برنامه های طنز خود را اجرا کند که پس از مدتی با شکست در جذب مخاطب و اجرای ضعیفی که از خود به نمایش گذاشت، از آن شبکه اخراج شد. 

 

حسینی پس از آنکه نتوانست در طنز کاری از پیش ببرد سعی کرد با نزدیک شدن به اپوزیسیون مخالف نظام و حضور دربرنامه های آنها منبعی برای امرار معاش به دست آورد.

 

 

 تاريخ : 26 Aug 2012 | ۱۶:۳۲ بعد از ظهر | نویسنده : گمنام |
  • اتومبیل زندگی
  • تیم بلاگ